RAF SİSTEMLERİ

Hizmet üretimine mobilya dekorasyon imalatı ve aksesuar satışı ile sektördeki yerimizi aldık. İhtiyaçlara göre şekillendirdiğimiz üretici kimliğimizin yanına eklediğimiz sıkı ar-ge çalışmalarımız ürünü inovasyon çalışmalarımız ile 2006 yılında Özen Raf olarak hizmet yelpazemizi genişleterek yolumuza devam ediyoruz. Raf sistemlerinde çığır açacak farklı tasarımlara yer vererek tüm depo ve marketlerin ihtiyacı olan raf sistemlerini üretiyoruz.

Raf sistemleri yelpazemizde birbirinden farklı seçenekleri kullanımınıza sunmaktayız. Her geçen gün çeliğe verdiğimiz şekli estetiğe dönüştürerek depoların kullanışlı alanlar olmasını sağlamayı hedefliyoruz.  A dan z ye tüm raf sistemlerini farklı kombinasyon ve çözümler ile depolarınıza entegre etmekteyiz. Başlıca raf modellerimizi sıralayacak olursak.

Arşiv Rafları: İşletmenin tüm bilgilerinin depolandığı alanlara kullanım ve koruma kolaylığı sağlayan sistemdir.

Depo Raf Sistemleri: Sırt sırta raf, konsol kollu raf, mobil raf, içine girilebilir raf, kayar raf, mezanin raf vb. olmak üzere depolamada ihtiyacınıza yönelik profesyonel ve son sistem üretilmiş raflardır.

Çelik Raf Sistemleri: Genellikle elle yüklemeye uygun tipte olan raf grubumuzdur.

Market ve manav raf sistemleri: TSE gıda yönetmeliklerine uygun üretilen saklama, sıralama, teşhire sunma olarak kullanılan raf sistemlerimizdir.

Daha bir çok ürün yelpazesini yedek malzeme de dahil olmak üzere üretip hizmeti ayağınıza getiren firmamız, tüm ürünlerde kaliteyi, estetiği, ergonomik tasarımı ve uzun yıllar kullanılabilirlik sunar. Keşif, proje ,montaj ve bakım servislerini yaygın hizmet ağı ile hızlı bir şekilde sunar.

Market Raf Sistemleri

Depo Raf Sistemleri

Çelik Raf Sistemleri

Mağaza Dekor

Uzmanımız ile iletişime geçiniz +90 232 253 1717

Bizi takip edin